CUMA GÜNÜMÜZ MÜBAREK OLSUN. EV HAYAT DOLU TÜRKİYEM. Allah, cümlemize sağlık huzur mutluluk bereket versin, ülkemizi milletimizi korusun. Amin. (Allah’ım!) Duamı kabul eyle. Allah’ım! Senden gelecekte olacak şeylerin hayırlı olanlarını, yaptıklarımın hayır

on 22 May 2020
Gösterim: 10

CUMA GÜNÜMÜZ MÜBAREK OLSUN.
EV HAYAT DOLU TÜRKİYEM. Allah,
cümlemize sağlık huzur mutluluk bereket versin, ülkemizi milletimizi korusun. Amin.
(Allah’ım!) Duamı kabul eyle. Allah’ım! Senden gelecekte olacak şeylerin hayırlı olanlarını, yaptıklarımın hayırlısını, gizli şeylerin hayırlısını, açık olan şeylerin hayırlısını ve cennette yüksek dereceler istiyorum…"
(Hâkim, "De’avât", No:1911)

Ev Hayat Dolu TÜRKİYE'M. Bana benden yakın olan Allahım, Bana yakınlığını ve Sevgini hissettir. Senin yakınlığına ve sevgine muhtacım. Sabahın aydınlığını var eden, geceyi dinlenme vakti yapan, güneşi ve ayı hesap vasıtası yapan Allah’ım, Benim ve dostlar

on 20 May 2020
Gösterim: 9

Ev Hayat Dolu TÜRKİYE'M.
Bana benden yakın olan Allahım,
Bana yakınlığını ve Sevgini hissettir. Senin yakınlığına ve sevgine muhtacım.
Sabahın aydınlığını var eden, geceyi dinlenme vakti yapan, güneşi ve ayı hesap vasıtası yapan Allah’ım, Benim ve dostlarımın bütün ihtiyaçlarını gider, biz sadece sana dua eder senden yardım dileriz. Ramazan gecesi hürmetine kapından boş çevirme Allahım .
في ليلة الجمعه الثالثة من الشهر الكريم. .
أسأل الله العظيم بكل ماتحمله هذه الساعات من بركة وفضل .. أن يجعلكم من أسعد السعداء .. وأن يتم عليكم النعمه والهناء .. والصحة. . والشفاء .. وأن يغفر لكم ولوالديكم . وكل عزيز لديكم.وان يحفظكم من كل سوء ومكروه. .. ويرزقكم من خيري الدنيا والآخرة .. ويرضى عنكم رضا ليس بعده إلا الجنه. ..
*آمين يارب.* .
*جمعه مباركه *. .
RAMAZAN AYI’NIN BEREKETİ ÜZERİMİZE OLSUN.

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, yazı ve doğa

İhsân ve Murâkabe Hâlinde olmak gerek, her daim ona kul ve mümin olmak gerek. Rabbim, cümlemizi sevdiği kullarından eylesin. Amiin. Cenâb-ı Hak buyuruyor: “Onlara (olup bitenleri) tam bir bilgi ile mutlakâ anlatacağız. Biz onlardan gâip değiliz. (Yâni onl

on 18 May 2020
Gösterim: 8
İhsân ve Murâkabe Hâlinde olmak gerek, her daim ona kul ve mümin olmak gerek. Rabbim, cümlemizi sevdiği kullarından eylesin. Amiin.
Cenâb-ı Hak buyuruyor:
“Onlara (olup bitenleri) tam bir bilgi ile mutlakâ anlatacağız. Biz onlardan gâip değiliz. (Yâni onlardan uzak ve habersiz değiliz, her şeye şâhidiz.)” (A’râf, 7)
Rasûlullah (sav) buyurdular:
“Îmânın en üstün mertebesi, nerede olursan ol, Allâh’ın seninle beraber olduğunu bilmendir.” (Heysemî, I, 60)
 

Allah razı olsun sizlerden, Mogolistanlı Kazak çocuklarımızdan JUMABEK DALELKHAN 2015 Eylül ayında Hoca Ahmed Yesevi İlim ve İrfan Vakfımızda iki sene dil ve temel dini bilgilerini aldıktan sonra Bağcılar Tevhid Kuran Kursunda iki senede hafızlığını tamam

on 16 May 2020
Gösterim: 14

Allah razı olsun sizlerden,
Mogolistanlı Kazak çocuklarımızdan JUMABEK DALELKHAN 2015 Eylül ayında Hoca Ahmed Yesevi İlim ve İrfan Vakfımızda iki sene dil ve temel dini bilgilerini aldıktan sonra Bağcılar Tevhid Kuran Kursunda iki senede hafızlığını tamamladı. 2019 Eylül ayından itibaren Aziz Mahmud Hüdayi vakfına bağlı İlam akedemisin'de eğtimini devam etmektedir. ( İLAM AKADEMİ) Bu ve buna benzer öğrencilerimiz de vakfımız bünyesinde eğitimlerini devam etmektedirler Rabbim ümmete hizmet eden nesiller yetiştirmeyi cümlemize nasip ve mu'esser eylesin.

 
 
-3:29
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cuma Günümüz Mübarek Olsun. Evde Hayat Var TÜRKİYE'M.. Ramazan'ın son 10 gününe girdik. Elhamdülillah. Cehennem azabından kurtuluş süreci... Sonsuz bir hayat, her an yeniden diriliş, her an yeni bir haz. Ne büyük bir lutuf. Sayılı günlere verilen mükafat,

on 15 May 2020
Gösterim: 13
Cuma Günümüz Mübarek Olsun.
Evde Hayat Var TÜRKİYE'M..
Ramazan'ın son 10 gününe girdik. Elhamdülillah. Cehennem azabından kurtuluş süreci...
Sonsuz bir hayat, her an yeniden diriliş, her an yeni bir haz. Ne büyük bir lutuf. Sayılı günlere verilen mükafat, bir mükafat değil, Allah'ın lutfu...(sayılı günler, ömre şamil olmalı)
Peki o zaman böyle bir lutfu (Allah dilerse) hak ediyor muyum ?
İbadetim nasıl ? İstikametim kime ? Ahlakın beni güzelleştiriyor mu ? Adaleti savunuyor muyum ? Kimden yardım diliyorum ? Kimden korkuyorum ? Rızkını kim veriyor ? Seher vakti nedir ?
Sorular bunaltıyor insanı.
Esirgeyen, bağışlayan, lutfu bol, merhametlilerin en merhametlesi,
ibadete layık olan Allah'ım, kurtar beni. İstikametlendir. Şükreden kullarından kıl beni. Huyumu güzelleştir. İşlerimi kolaylaştır. İbadetimi yapacak güç ve kuvvet ver. Beni sabredenlerden eyle.
Senin gazabından, Senin rahmetine sığınırım. Sahibimiz Sensin.Senden başka Mabudumuz yok. Veren Sensin, Senden helal rızk, iffet, cömetlik dilerim. Hayatım, ibadetim, ölümüm Senin için. Tövbe ediyorum, pişmanlığımla Sana geldim. Hamd Sana, övgü Sana Allah'ım. Allah'ım Ramazan ayını, Kur'an ayını benden razı kıl. Ömrümüzü Ramazan kıl.
Selam olsun Senin yüce rehberine. Selam olsun Senin yüce peygamberine.
Dakikalar geçerken, her an ölüme bir adım...Rabb'imin merhametine sığınıyorum. Dünyamı ıslah ve imar edemezsem, asıl hayatı, ahireti kaybederim. Ha gayrettt ! Ha medettt !
Cumamız mübarek, ömrümüz bereketli, Rabb'imizin rızasına nail olan bahtiyar kullarından olma duasıyla.
Allah'a emanet olun.
RAMAZAN AYIMIZ BEREKETLİ OLSUN

Her sene olduğu gibi bu mübarek ayda *FITRE-ZEKAT-SADAKA* ve *BAGISLAR* 'ınızı ihtiyaç sahiplerine ve KURAN Kursu talebelerimize ulaştırıyor hayrınıza vesile oluyoruz. Yardımlarınızı bekler, şimdiden teşekkür ederiz.

on 14 May 2020
Gösterim: 11
Allah razı olsun sizlerden.
Allah hayırlarınızı kabul Eylesin.
Bu sene Coronavirus' ten dolayı Ramazan ayında iftarlarımız sadece Vakfımızda eğitim gören öğrencilerimize verilecektir..
Elhamdulillah Mubarek Ramazan-i Şerif'teyiz
Her sene olduğu gibi bu mübarek ayda *FITRE-ZEKAT-SADAKA* ve *BAGISLAR* 'ınızı ihtiyaç sahiplerine ve KURAN Kursu talebelerimize ulaştırıyor hayrınıza vesile oluyoruz.
Yardımlarınızı bekler, şimdiden teşekkür ederiz.
Allah c.c.yardimlarinizi kabul eylesin...
Asgari fitre miktari 27 TL dir.(Diyanet İşleri Başkanlığının 2020 yılı için belirlediği miktar)
Irtibat telefonlarımız:
0212 5500432
0507 408 0106-
0507 408.0107
0553 728.5510

CUMA GÜNÜMÜZ MÜBAREK OLSUN. EVDE HAYAT VAR TÜRKİYEM EVDE KAL TÜRKİYE'M. Rabbim, oruçlarımızı kabul Eylesin, Rabbimiz manen yükselebileceğimiz ameller ; Mazlumların duasına layık, iyilik için koşturacak samimi bir gayret; Korkularımızdan kurtulacağımız bir

on 08 May 2020
Gösterim: 18
CUMA GÜNÜMÜZ MÜBAREK OLSUN.
EVDE HAYAT VAR TÜRKİYEM
EVDE KAL TÜRKİYE'M.
Rabbim, oruçlarımızı kabul Eylesin,
Rabbimiz manen yükselebileceğimiz ameller ;
Mazlumların duasına layık, iyilik için koşturacak samimi bir gayret;
Korkularımızdan kurtulacağımız bir emniyet;
Ve mutlaka rızasını kazandıracak bir hayat ;
Nasip eylesin. Amiin..

Evde Hayat Var TÜRKİYE'M. CUMA GÜNÜMÜZ MÜBAREK OLSUN. Allah’ım,ülkemizden ve yerküremizden afet,felaket,salgın ve belayı defet. Şu Berat gecesinin dünyada her türlü musibetten ve ahirette her türlü azaptan kurtuluşa, yeryüzünün sekinetine, bütün insanlığı

on 01 May 2020
Gösterim: 18

Evde Hayat Var TÜRKİYE'M.
CUMA GÜNÜMÜZ MÜBAREK OLSUN.
Allah’ım,ülkemizden ve yerküremizden afet,felaket,salgın ve belayı defet. Şu Berat gecesinin dünyada her türlü musibetten ve ahirette her türlü azaptan kurtuluşa, yeryüzünün sekinetine, bütün insanlığın huzur ve iyiliğine vesile olmasını Rabbim senden niyaz ediyoruz.
Geçmişlerimize rahmet eylesin mekanlarını cennet eylesin, hastalıklarımıza acil şifalar versin Amin.
Cumanın feyiz ve bereketi üzerimize olsun.

 
 

EV HAYAT DOLU TÜRKİYEM.. YA RABBİM, En güzel eğiten yüce Rabbim! Karşımıza sarsıcı imtihanlar çıkacak ama bu imtihanları sana karşı takva ile karşılayabilmeyi ve bu imtihanları takvamızı artırarak uğurlayabilmeyi nasip et. Sen duaları duyan, her halimizi

on 27 Nisan 2020
Gösterim: 22
EV HAYAT DOLU TÜRKİYEM..
YA RABBİM, En güzel eğiten yüce Rabbim!
Karşımıza sarsıcı imtihanlar çıkacak ama bu imtihanları sana karşı takva ile karşılayabilmeyi ve bu imtihanları takvamızı artırarak uğurlayabilmeyi nasip et. Sen duaları duyan, her halimizi en iyi bilensin. Canımızı sana teslim olmuş halde al. AMİN
HAYIRLI BEREKETLİ HAFTALAR DİLERİZ.
 

Evde Hayat Var TÜRKİYE'M *Allah'ım, hayatımızın rengi soldu, ağır imtihanlar hayatın tadını kaçırdı. Bize bu puslu günlerden bir kurtuluş, taptaze bir diriliş ver. Amin.

on 19 Nisan 2020
Gösterim: 48

Evde Hayat Var TÜRKİYE'M
*Allah'ım, hayatımızın rengi soldu, ağır imtihanlar hayatın tadını kaçırdı. Bize bu puslu günlerden bir kurtuluş, taptaze bir diriliş ver. Amin.

 
 

"Allah’ım! Gazabından rızana, cezandan affına sığınırım. Senden sana sığınırım. Sana tüm övgüleri saysam yine de bitiremem. Sen kendini nasıl övdüysen öylesin.” (Müslim, Salât, 222) Rabbim, bizleri bağışla, biz nefsimize zulmettik, anama babama tüm müslüm

on 08 Nisan 2020
Gösterim: 37

"Allah’ım! Gazabından rızana, cezandan affına sığınırım. Senden sana sığınırım. Sana tüm övgüleri saysam yine de bitiremem. Sen kendini nasıl övdüysen öylesin.” (Müslim, Salât, 222) Rabbim, bizleri bağışla, biz nefsimize zulmettik, anama babama tüm müslümanlara, insanlığa ferahlık ver. Amin.

 
 

CUMA GÜNÜMÜZ MÜBAREK OLSUN. Rabbimiz manen yükselebileceğimiz ameller ; Mazlumların duasına layık, iyilik için koşturacak samimi bir gayret; Korkularımızdan kurtulacağımız bir emniyet; Ve mutlaka rızasını kazandıracak bir hayat ;

on 03 Nisan 2020
Gösterim: 51
CUMA GÜNÜMÜZ MÜBAREK OLSUN.
Rabbimiz manen yükselebileceğimiz ameller ;
Mazlumların duasına layık, iyilik için koşturacak samimi bir gayret;
Korkularımızdan kurtulacağımız bir emniyet;
Ve mutlaka rızasını kazandıracak bir hayat ;
Nasip etsin..
Cumamız Mübarek olsun.
 
 

01 Nisan 2020 Çarşamba günü Hoca Ahmed Yesevi Vakfı nda; merhum Seyit Mahmut Özkul için 1 hatim 41 Yasin i Şerif in duası öğrencilerimiz ve hocalarımız tarafından yapılmıştır, Allah rahmet etsin, Allah kabul etsin

on 02 Nisan 2020
Gösterim: 59

01 Nisan 2020 Çarşamba günü Hoca Ahmed Yesevi Vakfı nda; merhum Seyit Mahmut Özkul için 1 hatim 41 Yasin i Şerif in duası öğrencilerimiz ve hocalarımız tarafından yapılmıştır, Allah rahmet etsin, Allah kabul etsin