1.000 komando, 50 tank, 10 helikopter, 7 savaş uçağı ve 60 zırhlı araç taşıyabilecek, Türkiye’nin ilk milli uçak gemisi TCG Anadolu suya indirildi... Vatana Millete Hayırlı Olsun...????????????????????????

on 21 Eylül 2019
Gösterim: 1
 
 
 

 

????????????????????????1.000 komando, 50 tank, 10 helikopter, 7 savaş uçağı ve 60 zırhlı araç taşıyabilecek, Türkiye’nin ilk milli uçak gemisi TCG Anadolu suya indirildi...
Vatana Millete Hayırlı Olsun...????????????????????????

CUMA GUNUMUZ MUBAREK OLSUN Allah’ım inancimizla bizi dirilt, iyilik ve doğruluğa eriştir. Salih kullarınla birlikte kıl. Anlayışımızi genişlet, idrakimizi arttır Arttır ki, kulluk şuuruna erebilelim. Bir said kul olarak, dinine hizmetle şereflenelim (Amin

on 20 Eylül 2019
Gösterim: 4

CUMA GUNUMUZ MUBAREK OLSUN
Allah’ım inancimizla bizi dirilt, iyilik ve doğruluğa eriştir. Salih kullarınla birlikte kıl. Anlayışımızi genişlet, idrakimizi arttır Arttır ki, kulluk şuuruna erebilelim. Bir said kul olarak, dinine hizmetle şereflenelim (Amin)
Cumanız mübarek, ömrünüz bereketli olsun.

 
 

Taylanda duzenlenen. 45 kg'da Dunya Halter Sampiyonasinda Altin madalya kazanan Saziye Erdogani Cani Gonulden kutluyoruz. Masallah, Allah nazarlardan korusun...

on 19 Eylül 2019
Gösterim: 6

#ŞaziyeErdoğan Taylanda duzenlenen. 45 kg'da Dunya Halter Sampiyonasinda Altin madalya kazanan Saziye Erdogani Cani Gonulden kutluyoruz. Masallah, Allah nazarlardan korusun...

 
 

“Allah'ım! Seni zikretmek, sana şükretmek ve sana güzelce ibadet etmek için bana yardım et.” (Ebû Dâvûd, Tefrîu Ebvâbi'l-Vitr, 26) Ilcemizin sinav okulunu ziyaret ettik, toplanti da. ogrencilerimizin sorunlarini dile getirdik.

on 18 Eylül 2019
Gösterim: 3

“Allah'ım! Seni zikretmek, sana şükretmek ve sana güzelce ibadet etmek için bana yardım et.” (Ebû Dâvûd, Tefrîu Ebvâbi'l-Vitr, 26)
Ilcemizin sinav okulunu ziyaret ettik, toplanti da. ogrencilerimizin sorunlarini dile getirdik.

 
 

4. Dunya Sampiyonlugunu kazanan Riza Kayaalp'e cok Tesekkurler.Elhamdulillah. Tesekkurler Turkiyem..

on 18 Eylül 2019
Gösterim: 7

4. Dunya Sampiyonlugunu kazanan Riza Kayaalp'e cok Tesekkurler.Elhamdulillah. Tesekkurler Turkiyem..

 
 

Cenâb-ı Hak buyuruyor: “Allah kime hidâyet verirse, işte doğru yolu bulan odur; kimi de hidâyetten uzak tutarsa, artık onlara, Allah’tan başka dostlar bulamazsın. Kıyâmet gününde onları kör, dilsiz ve sağır bir halde yüzükoyun haşrederiz. Onların varacağı

on 17 Eylül 2019
Gösterim: 11

Cenâb-ı Hak buyuruyor:
“Allah kime hidâyet verirse, işte doğru yolu bulan odur; kimi de hidâyetten uzak tutarsa, artık onlara, Allah’tan başka dostlar bulamazsın. Kıyâmet gününde onları kör, dilsiz ve sağır bir halde yüzükoyun haşrederiz. Onların varacağı ve kalacağı yer cehennemdir ki, ateşi yavaşladıkça onun alevini artırırız.” (İsrâ, 97)
Hidâyet Veren O’dur. Bizi bağışlayan, Yol gösteren O'dur(c.c.) Rabbim, rızasına uygun kullarından eylesin cümlemizi, kardeşliğimizi, inancımızı güçlü eylesin. Amin.

 
 

Paralimpik Yuzme Dunya Sampiyonasinda Gumus Madalya Kazanan Milli Sporcumuz, Sumeyye Boyaci kizimizi tebrik ediyoruz.Masallah Berakallah..

on 15 Eylül 2019
Gösterim: 11

Paralimpik Yuzme Dunya Sampiyonasinda Gumus Madalya Kazanan Milli Sporcumuz, Sumeyye Boyaci kizimizi tebrik ediyoruz.Masallah Berakallah..

 
 

“Allah'ım! Seni zikretmek, sana şükretmek ve sana güzelce ibadet etmek için bana yardım et.” (Ebû Dâvûd, Tefrîu Ebvâbi'l-Vitr, 26) hafta sonu’nun Feyiz ve bereketi üzerimize olsun

on 14 Eylül 2019
Gösterim: 13

“Allah'ım! Seni zikretmek, sana şükretmek ve sana güzelce ibadet etmek için bana yardım et.” (Ebû Dâvûd, Tefrîu Ebvâbi'l-Vitr, 26)
hafta sonu’nun Feyiz ve bereketi üzerimize olsun

 
 

CUMA GÜNÜMÜZ MÜBAREK OLSUN. Seven, Sevdiğine Tâbi Olur, Bizim sevdiğimiz Allah'tır.(c.c.) ve onun Resulu Hz. Muhammed'dir.(sav.) öyleyse bu sevgiyi güçlendirmek gerek, bol bol zikir çekmek, bol bol salavat okumak gerek. Rabbim, bu Cennet Vatanı emanet ede

on 13 Eylül 2019
Gösterim: 14

CUMA GÜNÜMÜZ MÜBAREK OLSUN.
Seven, Sevdiğine Tâbi Olur, Bizim sevdiğimiz Allah'tır.(c.c.) ve onun Resulu Hz. Muhammed'dir.(sav.) öyleyse bu sevgiyi güçlendirmek gerek, bol bol zikir çekmek, bol bol salavat okumak gerek. Rabbim, bu Cennet Vatanı emanet edenlerden razı olsun, mekanlarını cennet eylesin. Tüm geçmişlerimize rahmet eylesin, İmanımızı güçlendirsin. Amiin.
Cenâb-ı Hak buyuruyor:
“Andolsun ki, sizden Allâh’a ve âhiret gününe kavuşacağını uman ve Allâh’ı çok zikreden (mü’min)ler için Rasûlullâh’ta üsve-i hasene (en mükemmel bir örnek) vardır.” (Ahzâb, 21)

 
 

el-Basîr: Her şeyi gören, her şeyin hakîkatini gören, bilen, hiçbir şey Kendisinden saklanamayan, yapılanları tek tek zaptedip muhafaza eden Rabbimize sonsuz şükürler olsun, Rabbim, cümlemizin, birlik ve beraberliğini daim eylesin. Düşmanlarımıza fırsat v

on 12 Eylül 2019
Gösterim: 9

el-Basîr: Her şeyi gören, her şeyin hakîkatini gören, bilen, hiçbir şey Kendisinden saklanamayan, yapılanları tek tek zaptedip muhafaza eden Rabbimize sonsuz şükürler olsun,
Rabbim, cümlemizin, birlik ve beraberliğini daim eylesin. Düşmanlarımıza fırsat vermesin. Şehitlerimize Rahmet Eylesin. Amiin.

 
 

Allah'ım kalan ömrümüzü hayırlı eyle..

on 11 Eylül 2019
Gösterim: 18
 
 
 

Dünya Ahiretin Köprüsüdür. Yaptığımız her iyilik karşımıza yine sevap olarak gelecek, hatalarımız da birer günah olarak karşılayacak, o yüzden Rabbim, sevaplarımızı arttırsın. Bereketli eylesin. Rabbim, tüm geçmişlerimize rahmet eylesin. Sağ olanlarımıza

on 09 Eylül 2019
Gösterim: 19

Dünya Ahiretin Köprüsüdür. Yaptığımız her iyilik karşımıza yine sevap olarak gelecek, hatalarımız da birer günah olarak karşılayacak, o yüzden Rabbim, sevaplarımızı arttırsın. Bereketli eylesin. Rabbim, tüm geçmişlerimize rahmet eylesin. Sağ olanlarımıza sağlık, huzur, esenlikler versin. Amiin.
Cenâb-ı Hak buyuruyor:
“Bu dünya hayatı sadece bir eğlenceden, bir oyundan ibarettir. Ahiret yurduna (oradaki hayata) gelince, işte asıl yaşama odur. Keşke bilmiş olsalardı!” (Ankebût, 64)

 

“Allah'ım! Senin rahmetini umuyorum, beni göz açıp kapayıncaya kadar (da olsa) nefsimle baş başa bırakma. Hâlimi tümüyle düzelt, senden başka ilah yoktur.” (Ebû Dâvûd, Edeb, 110) .......

on 08 Eylül 2019
Gösterim: 18

“Ey Allah'ım! Senin rahmetini umuyorum, beni göz açıp kapayıncaya kadar (da olsa) nefsimle baş başa bırakma. Hâlimi tümüyle düzelt, senden başka ilah yoktur.” (Ebû Dâvûd, Edeb, 110)

 
 

“Allah'ım! Seni zikretmek, sana şükretmek ve sana güzelce ibadet etmek için bana yardım et.” (Ebû Dâvûd, Tefrîu Ebvâbi'l-Vitr, 26) Pazar'ın Feyiz ve bereketi üzerimize olsun..

on 08 Eylül 2019
Gösterim: 17

“Allah'ım! Seni zikretmek, sana şükretmek ve sana güzelce ibadet etmek için bana yardım et.” (Ebû Dâvûd, Tefrîu Ebvâbi'l-Vitr, 26)
Pazar'ın Feyiz ve bereketi üzerimize olsun..