Çanakkale Zaferimizin 104.Yılı Kutlu Olsun, Aziz Şehitlerimize Allah Rahmet Eylesin, Mekanlarını Cennet Eylesin, Gazilerimize Şifalar Versin. Amin....

on 18 Mart 2019
Gösterim: 6

Çanakkale Zaferimizin 104.Yılı Kutlu Olsun, Aziz Şehitlerimize Allah Rahmet Eylesin, Mekanlarını Cennet Eylesin, Gazilerimize Şifalar Versin. Amin.

 
 

DUYURU! Dostluk ve Kardeşliği Güçlendirmek için 21 Mart 2019 Perşembe,Saat:19:00-21:30 arası Bağcılar Mehmet Akif Ersoy Kültür Sanat Merkezinde "Bagcilar'da Nevruz Konseri " düzenlendi, Tüm Halkımız ve sevdiklerimiz davetlisiniz. Yüksek Katılımlarınızı b

on 15 Mart 2019
Gösterim: 10

DUYURU! 
Dostluk ve Kardeşliği Güçlendirmek için 21 Mart 2019 Perşembe,Saat:19:00-21:30 arası Bağcılar Mehmet Akif Ersoy Kültür Sanat Merkezinde "Bagcilar'da Nevruz Konseri " düzenlendi, Tüm Halkımız ve sevdiklerimiz davetlisiniz. Yüksek Katılımlarınızı bekliyoruz.

 
 

İlahi Kameralar her anımızı kaydediyor. O yüzden her zaman güzel ve yararlı ameller işlememiz gerek. Sevaplarımızı çoğaltıp, günahlardan uzak durmak gerek. .

on 14 Mart 2019
Gösterim: 10

İlahi Kameralar her anımızı kaydediyor. O yüzden her zaman güzel ve yararlı ameller işlememiz gerek. Sevaplarımızı çoğaltıp, günahlardan uzak durmak gerek. 
Rabbim, cümlemizi Rabbimin sevdiği ameller yapan kullarından eylesin. Amin. İyilerle karşılaştırsın. Bereketimizi artırsın. Geçmişlerimizi hatırlayıp, onlara Kur'an Hediyesi gönderenlerden eylesin. Amiin.
Cenâb-ı Hak buyuruyor:

“Kitap ortaya konmuştur: Suçluların, onda yazılı olanlardan korkmuş olduklarını görürsün. "Vay halimize! derler, bu nasıl kitapmış! Küçük büyük hiçbir şey bırakmaksızın (yaptıklarımızın) hepsini sayıp dökmüş!" BöyIece yaptıklarını karşılarında bulmuşlardır. Senin Rabbin hiç kimseye zulmetmez.” (Kehf,

 
 

İslam Dini kolay gelmedi. Bir çok gazveler ve zorluklar ile başladı. Bugün İslam Ümmeti büyüyor, inşallah daha da güçlenecek. Rabbim, cümle müslümanlara şuur versin. Güçlendirsin. Amiin

on 13 Mart 2019
Gösterim: 9

İslam Dini kolay gelmedi. Bir çok gazveler ve zorluklar ile başladı. Bugün İslam Ümmeti büyüyor, inşallah daha da güçlenecek. Rabbim, cümle müslümanlara şuur versin. Güçlendirsin. Amiin.
Huvaytıb bin Abdüluzza der ki:

“Ben Bedir’de müşriklerle birlikte bulunmuş, ibret verici şeyler müşâhede etmiş ve melekleri görmüştüm. Onlar gökle yer arasında Kureyşlileri öldürüyor, esir ediyorlardı. O zaman kendi kendime; Bu zât (Peygamber Efendimiz) muhakkak Allâh tarafından korunuyor! de...


 
 

Her daim her zaman her yerde yanınızdayız. Meclis üyesi adaylarımız Reşide Yüksel ve Suna Düzenli ablalarımızın yolları açık olsun ALLAH yar ve yardımcınız olsun. Aday tanıtım toplantısı için Reşide Yüksel hanımefendinin düzenlemiş olduğu törende bir aray

on 13 Mart 2019
Gösterim: 12

Her daim her zaman her yerde yanınızdayız. Meclis üyesi adaylarımız Reşide Yüksel ve Suna Düzenli ablalarımızın yolları açık olsun ALLAH yar ve yardımcınız olsun. Aday tanıtım toplantısı için Reşide Yüksel hanımefendinin düzenlemiş olduğu törende bir araya geldik kenetlendik. Sizlerle gurur duyuyoruz, Maşallah.
Hoca Ahmed Yesevi İlim ve İrfan Vakfı

 
 

Her daim her zaman her yerde yanınızdayız. Meclis üyesi adaylarımız Reşide Yüksel ve Suna Düzenli ablalarımızın yolları açık olsun ALLAH yar ve yardımcınız olsun. Aday tanıtım toplantısı için Reşide Yüksel hanımefendinin düzenlemiş olduğu törende bir aray

on 13 Mart 2019
Gösterim: 12

Her daim her zaman her yerde yanınızdayız. Meclis üyesi adaylarımız Reşide Yüksel ve Suna Düzenli ablalarımızın yolları açık olsun ALLAH yar ve yardımcınız olsun. Aday tanıtım toplantısı için Reşide Yüksel hanımefendinin düzenlemiş olduğu törende bir araya geldik kenetlendik. Sizlerle gurur duyuyoruz, Maşallah.
Hoca Ahmed Yesevi İlim ve İrfan Vakfı

 
 

Anne Babaya Öf bile demeyin (İsra Suresi,23)

on 09 Mart 2019
Gösterim: 16
 
 
 
 
 

AK Parti Küçük Çekmece teşkilatı davetine katılım sağladık, Binali YILDIRIM başkanımıza, Temel Karadeniz başkana başarılar diledik. Rabbim, birlik ve beraberligimizi daim eylesin.Amin..

on 08 Mart 2019
Gösterim: 16

AK Parti Küçük Çekmece teşkilatı davetine katılım sağladık, Binali YILDIRIM başkanımıza, Temel Karadeniz başkana başarılar diledik. Rabbim, birlik ve beraberligimizi daim eylesin.Amin.

 
 

Hiçbir şey kendisine gizli olmayıp her şeye şâhit olan, her zaman ve her yerde hazır olan, ahirette de herkese halini bildirecek olan zat demek olan, Şehitlerimizin şefaatlerine cümlemizi nail eylesin. Son nefeste de bizlere imanlı gitmeyi nasip eylesin.

on 01 Mart 2019
Gösterim: 16

Hiçbir şey kendisine gizli olmayıp her şeye şâhit olan, her zaman ve her yerde hazır olan, ahirette de herkese halini bildirecek olan zat demek olan, Şehitlerimizin şefaatlerine cümlemizi nail eylesin. Son nefeste de bizlere imanlı gitmeyi nasip eylesin. Cumamız Mübarek Olsun. Amiin.

 
 
 

27 Şubat Çarşamba günü, saat 19.00 da Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Kültür Merkezinde 28 Şubat Mağdurlarından Av.Cüneyt TORAMAN ve Konya Milletvekili Dr. Leyla ŞAHİN USTA’nın katılımıyla gerçekleştirilen “28 Şubat Postmodern Darbe” Programına katılım sağ

on 28 Şubat 2019
Gösterim: 12

27 Şubat Çarşamba günü, saat 19.00 da Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Kültür Merkezinde 28 Şubat Mağdurlarından Av.Cüneyt TORAMAN ve Konya Milletvekili Dr. Leyla ŞAHİN USTA’nın katılımıyla gerçekleştirilen “28 Şubat Postmodern Darbe” Programına katılım sağladık. Tüm geçmişlere, Allah rahmet eylesin. Mekanlarını cennet eylesin. Amiin.

 
 

TGTV GENİŞLETİLMİŞ ÜYE İSTİŞARE TOPLANTISI. Hazine ve Maliye Bakanimiz Sayin Berat Albayrak Beyin katıldığı, Türkiye Ekonomisindeki Son Gelişmeler Gündemli genişletilmiş üye istişare toplantısına katıldık. Tarih: 26 Subat 2019 Salı

on 27 Şubat 2019
Gösterim: 13

TGTV GENİŞLETİLMİŞ ÜYE İSTİŞARE TOPLANTISI. 
Hazine ve Maliye Bakanimiz Sayin Berat Albayrak Beyin katıldığı, Türkiye Ekonomisindeki Son Gelişmeler Gündemli genişletilmiş üye istişare toplantısına katıldık.
Tarih: 26 Subat 2019 Salı

 
 

27 yıl önce Hocalı soykırımında Ermeniler tarafından acımasızca öldürülen 613 Azerbaycan vatandaşı, Bağcılar Belediyesi’nin düzenlediği bir törenle anıldı. Programa katılım sağladık. Allah rahmet eylesin. Mekanlarını cennet eylesin. Amiin..

on 26 Şubat 2019
Gösterim: 20

27 yıl önce Hocalı soykırımında Ermeniler tarafından acımasızca öldürülen 613 Azerbaycan vatandaşı, Bağcılar Belediyesi’nin düzenlediği bir törenle anıldı. Programa katılım sağladık. Allah rahmet eylesin. Mekanlarını cennet eylesin. Amiin.
Zünnûn-i Mısrî (ks):
“Ahlâkında, fiil ve hareketlerinde Allâh Teâlâ’nın habîbinin sünnetine uyan kimse, Hakk’a olan sevgisini isbat etmiş olur.” buyurarak bu hakîkati te’yîd eder.
Bayezid-i Bistâmî (ks) ise:
“Havada bağdaş kurup oturabilen birisini görürseniz, o şahsın ilâhî emir ve nehiy hudûdlarını koruduğunu, sünnete tâbî olduğunu ve Hakk’ın hukûkuna riâyet ettiğini görmedikçe, bunun bir keramet olduğuna inanmayınız.” der.

Sırât-ı müstakîm (dosdoğru yol), seçkin kimselerin yoludur. İstikâmetin esası da îmân ve takvâdır. Bu ikisinin mahalli ise kalbdir. Bu itibarla istikâmet, kalbde bulunan îmân ve takvâ ile vücûdun yek-âhenk olmasıdır. Kalbdeki, îmân, ihlâs ve îtidal, istikâmeti sağlar ve dâimî kılar. Peygamber (sav):

“Dil istikâmet üzere olmadıkça kalb, kalb istikamet üzere olmadıkça îmân müstakîm olmaz.” (Ahmed b. Hanbel, Müsned, III, 198)

 
 

el-Vedûd: Dilediği kulunu çok seven, aşkı ile yanan kullarını seven, salih kullarını sevip onları rahmet ve rızasına ulaştıran ve sevilmeye en çok lâyık olan Rabbim'ize sonsuz şükürler olsun. Rabbim, cümlemizi salih kullarından eylesin. Amiin.

on 26 Şubat 2019
Gösterim: 22

el-Vedûd: Dilediği kulunu çok seven, aşkı ile yanan kullarını seven, salih kullarını sevip onları rahmet ve rızasına ulaştıran ve sevilmeye en çok lâyık olan Rabbim'ize sonsuz şükürler olsun. 
Rabbim, cümlemizi salih kullarından eylesin. Amiin.

 
 

Müslüman, İç âlemi terbiye edip, dînin hükümlerini, muâmelât ve ibadetleri büyük bir muhabbet, gayret, fedâkârlık ve vecd içinde îfâ edebilmektir. Rabbim, cümlenizden razı olsun. Dualarımız sizlerle,

on 23 Şubat 2019
Gösterim: 20

Müslüman, İç âlemi terbiye edip, dînin hükümlerini, muâmelât ve ibadetleri büyük bir muhabbet, gayret, fedâkârlık ve vecd içinde îfâ edebilmektir.
Rabbim, cümlenizden razı olsun. Dualarımız sizlerle,